6 thoughts on “Kniha návštěv

 1. Irena Šnebergerová

  Dobrý den,
  oznamuji změnu mé adresy – trvalé bydliště i kontaktní adresy Irena Šnebergerová, Na Kovárně 5, Plzeň, chata Lhotka E 15

  Reply
 2. Věra Pleschingerová

  Dobrý den, na Ostrovec mám moc krásné vzpomínky. V dětství a později i rané dospělosti jsem na Ostrovci trávila hodně času (tábor železáren Hrádek). Dnes je to více jak 30 roků, co jsem v Ostrovci nebyla. Ale vzpomínky přetrvávají dodnes. Teď na prahu důchodového věku, čím dál více a více vzpomínám, jen mám strach se přijet podívat, že už nic nebude odpovídat mým vzpomínkám. Ráda vzpomínám na pana hajného z Ostrovecké hájovny (jeho jméno jsem už bohužel zapomněla), na nedaleká Skryjská jezírka a třeba i na paní Pazákovou z místní hospůdky. Samozřejmě na tábor, který jsem podle mapy.cz, zjistila už není táborem. Přeji Vám všem „Ostrovečákům“ jen to dobré a hlavně spoustu zdraví.

  Reply
 3. Václav alias Kachnička

  Dobrý den,
  vzhledem ke zrušení úředních hodin Vás žádám o sdělení čísla účtu Obecního úřadu a částky k zaplacení popelnic pro rok 2021.

  Reply
 4. Pavel Hnik

  Dobry den.
  Budou i letos na Ostrovci Letni slavnosti?V dobe covidu jsme temer nikam nemohlo a my se po 3 letech opet vydavame do Cech.Dekuji za ODPOVED a v ucte Vas zdravi:
  Pavel Hnik
  North Petherton
  Somerset
  England

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *